Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarHar använts med slang, slang medföljer ej.Kända anmärkningar och fel:Slitage, torrsprickor & hack/skador som är lagade sen tidigare.
Antal: 2
Har suttit på: Traktor Valmet (framdäck)
Antal: 2