El anuncio Scania P320 camión portacontenedores en venta por subasta se ha vendido y no está incluido en la búsqueda.
Anuncios similares
Vendido
1/62
Marca:
Scania
Modelo:
P320
Tipo:
camión portacontenedores
Año de fabricación:
2016
Primera matriculación:
2016-03-30
Kilometraje:
350.683 km
Capacidad de carga:
13.730 kg
Peso bruto:
51.500 kg
Ubicación:
Suecia Karlstad6609 km de usted
Fecha de publicación:
4 sept 2024
Id. de stock del vendedor:
2030941
Subasta:
1
Fecha de finalización:
2024-09-10 10:57
Descripción
Dimensiones totales:
8,136 m × 2,6 m × 3 m
Motor
Potencia:
320 Hp (235 kW)
Combustible:
diésel
Euro:
Euro 6
Caja de cambios
Tipo:
automático
Ejes
Ejes:
3
Frenos
ABS:
Cabina
Aire acondicionado:
Control de crucero:
Espejos regulables electrónicamente:
Cierre centralizado:
Estado
Estado:
usados
Rost, repor och bucklor förekommer.
Skada på kofångaren vid förarsidanGenomförda reparationer:Spindeltapp på 3:e axeln och fjäderbälg byttes i maj 2024Service:Har gått på serviceavtalServicebok:Ja, digital servicebokKommentar om service:Utförd under Q1 2024
Ant. passagerare: 1
Antal nycklar: 2
Däckdimension Axel 1: 385/65R22,5
Däckdimension Axel 2: 315/80R22,5
Däckdimension Axel 3: 385/65R22,5
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20240516
Besiktigad till och med: 20250531
Årsskatt: 3525 kr
Årskatt betald t o m: 20241031
Vägavgift (kr/år): 8687
Vägavgift betald tom: 20250406
Fordonskategori EU: N3
Lastutrymmets bredd (mm): Ca 2130
Lastutrymmets längd: 5478 mm
hjulbas: 3900 / 1350 / 0
Registrerad hos Transportstyrelsen
CE-märkt
Året runt-däck (Godkända för vinterbruk)
Elhissar
Digital färdskrivare
Fjädring Luft/luft
Styrbar axel
Backkamera
Motorvärmare Och kupévärmaruttag
Alkolås
Taklucka
Multiratt
Handsfree
Blixtljus
Liftdumper Joab VL1805350 AAE